KURUMSAL

Geçmişten bugüne güven dolu projeler...

Geçmişten bugüne güven dolu projeler...

1977 yılından bu yana inşaat – taahhüt alanında faaliyet gösteren firmamız bu güne kadar taahhüdündeki işleri kalite ve güvenle teslim etmiştir. 1983 yılından bu yana taşeron ve yüklenici müteahhit firma olarak bir çok projeyi başarıyla tamamlamış bulunmaktayız. 2008 yılında Nafia Yapı olarak dayanıklılık,estetik ve kaliteden taviz vermeden nezih yaşam alanları üreterek, geniş ve alternatifli ürün seçenekleri sunmaktayız.

Müşterilerimiz ile ilişkilerimiz karşılıklı güvene ve dürüstlüğe dayalıdır. Temelini attığımız her işte bunu vurgularız.

Güvenli koruma her zaman çalışma öncesinde ve sonrasında ilk sırada yer almıştır. Söz konusu insan hayatı olunca hiç bir noktayı atlayamayız.

Lider konumda olmamız, şirketimizim iş paylaşımında takım olarak hareket etmemizden ve profesyoneller ile çalışmamızdan kaynaklanmaktadır.

Amacımız

Amacımız müşterilerimizin bizden beklediği kaliteyi her zaman daha da ileriye götürmektektir. Tüm ekip olarak bu hedef doğrultusunda çalışıyoruz.

500+

Proje

1200+

Mutlu Müşteri

bos

Bizi Takip Edin

Estetik ve kaliteden taviz vermeden nezih yaşam alanlarını, geniş ve alternatifli ürün seçeneklerini ve hizmetlerimizi takip edebilirsiniz...