HİZMETLER

Geçmişten bugüne güven dolu projeler...

Sizin için her zaman güvenle ve mutlulukla durmadan çalışıyoruz.

1983 yılından bu yana taşeron ve yüklenici müteahhit firma olarak bir çok projeyi başarıyla tamamlamış bulunmaktayız. 2008 yılında Nafia Yapı olarak dayanıklılık,estetik ve kaliteden taviz vermeden nezih yaşam alanları üreterek, geniş ve alternatifli ürün seçenekleri sunmaktayız.

İnşaat

Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

Proje & Taahhüt

Tasarım Yönetimi, Stratejik Proje Planının Hazırlanması ve Proje Yönetim Planının Hazırlanması ve Bütünleştirilmesi. Teklif Alma Süreci Hizmetleri, İletişim ve Açıklık Yönetimi ve Teklif Alma Hizmetleri. Sözleşme Yönetimi, Hakediş Kontrolü ve Onayı bir çok adımı kullanmaktayız.

İç Dekorasyon

Müşteri firmaların hazır satın aldıkları fakat konseptlerine uygun olmayan yapılar ve/veya yapım tarihi eski olup değiştirmek istedikleri yapılar üzerine çalışmalar yapıyoruz. Firmanın isteklerine ve modern inşaat tekniğine uygun olarak yeniden tasarlanıp projelendirilir.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Nafia Yapı olarak, yatırım danışmanlığı anlamında gayrimenkul değerleme temel prensipleri doğrultusunda yatırımcılara maliyetler, değer, arz-talep durumu, verilerin incelenmesi ve yatırımın karlılığı gibi konularda bilgiler ve öngörüler sunmaktayız.